Теми лекцій і практичних занять

Увага!

Враховуючи часті сигнали повітряної тривоги онлайн-заняття проводяться у наступному форматі:

Лекції. В лекційні дні студенти мають відвідати сторінку методичних матеріалів, пройти за посиланням відповідно темі лекції і переглянути її або у друкованому вигляді (у форматі pdf), або у запису лекції (у форматі mp4).

Практичні заняття. Практичні заняття проходять у змішаному форматі: студенти, які перебувають в м.Дніпро, приходять на очні заняття, у цей же час студенти, які попередили деканат про те, що вони не можуть бути присутні очно, під'єднуються до заняття в дистанційному форматі за наведеним в розкладі занять посилання.

Семінари. Семінари проходять у дистанційному форматі: 1) Студенти вдома готують презентації з окремих питань теми, якій присвячено семінар. 2) В день заняття о 9:00 мають підключитися до заняття за посиланням, яке вказано в календарі на сторінці з розкладом. 3) Виступити з презентацією і/або взяти участь в обговоренні презентацій. 4) Виконати контрольні тести в системі MOODLE.

Посилання для підключення можуть змінюватись, тому кожного дня треба проходити саме по тому посиланню, яке наведено на сайті в цей день.


Будь-які питання щодо проблем з дистанційного навчання або відпрацьовування пропущених занять надсилайте на адресу dsma.anest.distance@gmail.com

Студенти 5 курсу в 2023/2024 навчальному році навчаються
за робочою програмою 2019 року

Анестезіологія та інтенсивна терапія (АІТ)

Теми лекцій:

Теми практичних занять:

Тема семінару:

Екстрена і невідкладна медична допомога (ЕНМД)

Теми лекцій:

Теми практичних занять:

Тема семінару: